Usługi posadzkarskie

Bogata oferta materiałów podłogowych oferowanych przez naszą firmę jest uzupełniana fachowym wykonawstwem wszelkiego rodzaju usług posadzkarskich.

 

Wykonujemy usługi związane z podłogami w zakresie: układania, cyklinowania i pielęgnacji parkietów, w tym z drewna egzotycznego; montażu paneli podłogowych drewnianych i laminowanych; układania wykładzin podłogowych PCV i dywanowych; układania posadzek przemysłowych z żywic epoksydowych i mas samopoziomujących; układania jastrychów cementowych  i specjalistycznych wylewek samopoziomujących; naprawy posadzek, w tym zszywania pęknięć; wzmacniania słabych, pylących podkładów; czyszczenia i impregnacji różnego rodzaju nawierzchni, w tym po robotach budowlanych.

Liczne szkolenia i pokazy pozwalają stale doskonalić umiejętności naszych pracowników. Duży nacisk kładziemy również na odpowiedni park maszynowy. Staramy się, aby nasze brygady były wyposażone w dobrej jakości profesjonalne maszyny i narzędzia niezbędne do wykonywania szeroko pojętych usług podłogowo – posadzkarskich.

 

www.podlogiposadzki.com.pl