Wzory pałacowe

Mozaika   pałacowa  ze względu na swoją formę rzadko jest stosowana  w typowych  rozwiązaniach. Jest to wyrób ekskluzywny często wykonywany z różnych gatunków drzewa w celu wzbogacenia wyglądu i dopasowania do wnętrza pomieszczenia. Zazwyczaj stosuje się ją przy rekonstrukcjach zabytków jak również w pomieszczeniach reprezentacyjnych takich jak: sale bankietowe, konferencyjne, pałace, salony.

Mozaiki pałacowe mogą być wykonywane jako wzory zamocowane do cienkiej siatki lub moduły złożone z kilku warstw. Parkiety taflowe, rozety, bordiury wykonywane w systemie warstwowym składają się z zewnętrznych deszczułek wzoru o grubości 10 mm, oraz podkładu drewnianego o grubości 12 mm.

 

Wymiary płyt parkietowych mogą być standardowe np. w formacie 360 x 360 mm, ale mogą być również dostosowane do indywidualnych potrzeb inwestora i wymogów danego zamówienia. Charakter budowy konstrukcji oraz pełna kontrola poziomu wilgotności w czasie produkcji sprawiają, że  wykonana podłoga jest stabilna i nie ulega odkształceniom w czasie wieloletniego użytkowania.

www.podlogiposadzki.com.pl