Maszyny i urządzenia

Wykonywanie robót posadzkarskich jest niemożliwe bez zastosowania profesjonalnego sprzętu. Zarówno cyklinowanie parkietów jak i montaż wykładzin PCV lub dywanowych, czy też układanie posadzek przemysłowych wymaga zastosowania specjalistycznych urządzeń i narzędzi.

Staramy się na bieżąco wyposażać naszych pracowników w odpowiednie maszyny celem sprostania coraz wyższym wymaganiom jakie stawiane są przed współczesnymi podłogami.

 

Oczywiście profesjonalny sprzęt o którym mowa  znajduje się również w ofercie naszej firmy i to zarówno nowy jak i używany. Są to między innymi:

- maszyny do parkietów takie jak: szlifierki taśmowe, tarczowe, krawędziowe, pilarki

- urządzenia do wykładzin PCV i dywanowych takie jak: frezarki do PCV, spawarki

- sprzęt do przygotowania podłoża jak: frezarki do betonu, śrutownice, zdzieraki, odkurzacze przemysłowe  i oczywiście szereg innych drobnych narzędzi   niezbędnych niezbędnych pracy każdego posadzkarza jak np: skrobaki, noże do wykładzin, rolki dociskowe.

Odrębnym, bardzo szerokim tematem są wszelkiego rodzaju urządzenia i maszyny do profesjonalnego sprzątania, czyszczenia i impregnacji podłóg. Wszelkiego rodzaju szlifierki, polerki, zamiatarki i maszyny czyszczące w połączeniu z profesjonalną chemią powodują, że posadzka przez długi czas zachowuje swoje walory użytkowe i estetyczne.

 

www.podlogiposadzki.com.pl