Listwy z PCV

 

Nowoczesne listwy przypodłogowe nie tylko spełniają rolę estetycznego wykończenia podłogi, ale coraz częściej pełnią również funkcje użytkowe: ukrywają i zabezpieczają kable, dają się łatwo demontować i ponownie montować w przypadku np. malowania mieszkania. Funkcję tą spełniają najczęściej listwy przypodłogowe z PCV. Dodając do tego atrakcyjną cenę, bogatą kolorystykę można stwierdzić, że listwy te są bardzo często stosowane szczególnie przy wykańczaniu podłóg panelowych laminowanych czy też wykładzin PCV.

Wymogiem stawianym wszystkim nowoczesnym produktom jest prosty i niezawodny system montażu, który powinien umożliwiać nie tylko trwałe i mocne zamocowanie listwy, ale również wielokrotne zdejmowanie zewnętrznej, widocznej części listwy bez narażania jej na zniszczenie czy też nadwyrężenie oraz osłabienie systemu mocującego. Produkty tego typu są szczególnie docenianie w przypadku konieczności zmiany wystroju wnętrza, malowania bądź tapetowania. Oprócz rozwiązań w dziedzinie systemów mocowań listwy producenci położyli też nacisk na rozprowadzenie okablowania.

www.podlogiposadzki.com.pl

 W zależności od ukształtowania listwy i profilu kable rozmieszczane są w specjalnie przygotowanych jednej, dwóch, a nawet trzech rynienkach (korytarzach).

W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo listwy przypodłogowe wielu renomowanych firm, takich jak Döllken, Aspro, Cezar, Bolta, a wśród nich oryginalne i niepowtarzalne rozwiązania.