Akcesoria budownictwa żelbetowego

 

     
 

W ofercie naszej firmy oprócz głównego tematu jakim są podłogi znajdziecie Państwo również bardzo duży wybór elementów niezbędnych w nowoczesnym budownictwie  żelbetowym. Są to między innymi: podkładki pod zbrojenie, rurki do szalunków, dystanse, tuleje, listwy fazowe i wiele innych niezbędnych w nowoczesnym budownictwie żelbetowym elementów.

Szczególną uwagę Państwa chcieliśmy zwrócić na betonowe podkładki dystansowe pod zbrojenie. Jesteśmy  bowiem przedstawicielem producenta tych elementów. Wykonane są one ze zmodyfikowanej mieszanki betonowej, której wytrzymałość można porównać z klasą betonu B-45. Produkowane są one w szerokim asortymencie jako podkładki punktowe lub w postaci listew o grubości otulenia od 1,5 do 8 cm.

Odporność na zgniatanie powyżej 50 N/mm2, wytrzymałość na mróz i inne warunki atmosferyczne pozwala na bardzo wysokie obciążanie podkładek betonowych stalą zbrojeniową. W każdym wypadku pozwalają one zachować przewidzianą projektem otulinę zbrojenia nie ulegając przy tym odkształceniom

 

 
     
 

www.podlogiposadzki.com.pl